Про нас

Карпенко Андрій

Спеціалізація:
Проектування житлових та громадських споруд, дизайн інтер’єру.

Освіта:
Київський національний університет будівництва та архітектури, спеціальність “Архітектура будівель та споруд”. Спеціалізація “Архітектурна кваліметрія”.

Кар’єра:
Спеціаліст в галузі архітектурного проектування, основні напрямки діяльності – архітектурне проектування і дизайн інтер’єру громадських та житлових споруд будь-якої складності та об’єму. У своїй роботі переслідує гармонійне поєднання функціональної та естетичної складових. За плечима більше 10 років успішної діяльності у сфері архітектурного проектування. Основні принципи роботи – індивідуальний підхід до кожного нового об’єкту, створення якісного продукту для наступних поколінь. За період творчої діяльності реалізовано більше 20 проектів різної складності.

Професійне кредо:
Бути хорошим архітектором – це значить перш за все бути новатором.

Чернега Аркадій

Спеціалізація:
Проектування житлових та громадських споруд, візуалізація інтер’єрів та екстер’єрів.

Освіта:
Київський національний університет будівництва та архітектури, спеціальність “Архітектура будівель та споруд”. Спеціалізація “Інформаційні технології в архітектурі”.

Кар’єра:
Після закінчення архітектурного факультету активно займається проектуванням громадських споруд та їх інтер’єрів. На кожному етапі проектування прагне застосовувати інноваційні методи в архітектурі та новітні розробки програмного забезпечення для проектування. Важливо досягати максимально високої якості виконання проекту як в цілому, так і на кожному етапі: від ескізу до реалізації. Часто це досягається тільки повним зануренням у ВІМ-проектування.

Професійне кредо:
Успішне завершення проекту – натхнення для нових звершень.